close

GELİNLİK MODELLERİMİZDE ÖNCELİĞİMİZ

Gelinlik denince akla yılların tecrübesini modaya uygulayan Ze modaevi gelmektedir.. Ze modaevi sunmuş olduğu trend gelinlik modelleri ile siz değerli gelinlerimizin hayellerini gerçekleştirmek için Ankara demetevlerde hizmet vermektedir. Modaya uygun cazibeye sahip bir gelinlik! Her gelin eşsiz olmak ister. Ze modaevi, zarif gelin moda koleksiyonunda tüm farklı stillere sahip olmakla birlikte kişiye özel dikim gelinlik ve abiye hizmetide vermektedir.
Gelinlik ve abiye modası için Ze modaevinden alınan her gelinlik her zaman şaşırtıcı ve orijinaldir. Gelinlik her gelinin bedeni ile bir olur, doğru noktaları vurgular ve kişiliğini destekler. Kısacası, mükemmel bir uyum ile kaliteli bir gelinlik sizi ayrıcalıklı yapar.
Mutluluk ve aşk arasındaki kombinasyon, Ze modaevinin gelinlikleriyle tam olarak iletişim kurduğu şeydir. Biz Ze modaevi olarak gelinliklerimizi ve abiyelerimizi, sevgiyle tasarlar ve yaparız, çünkü gelin, bu en özel gününde en güzel olmalıdır.
Düğün gününüzde mutluluğu doğal olarak bulacaksınız, Ze modaevi gelinlik modelleri ile her geleceğe ekstra bir mutluluk katar.
Ayrıca Ze modaevi tesettür gelinliği ve abiye seçenekleri ile de sektörde önemli bir yere sahiptir. İşyerimizde tesettürlü gelin adaylarımız için uygun yerimizle siz değerli gelin adaylarımıza hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Ze modaevi gelinlik ve abiye moda koleksiyonunun tamamı kendi atölyelerimizde kurum içi ve özel olarak tasarlanır ve dikilir. Gelinliklere ek olarak, duvak, taç, gelin çiçeği ve çok çeşitli güzel gelin aksesuarlarına da sahiptir.

 

Ze Moda Evi whatsapp numarası